Slide Left Slide Right

LATO 2015

W związku z licznymi pytaniami odnośnie wakacji chcielibyśmy poinformować o planowanych działaniach dla dzieci i młodzieży: 

1. 28 lipca- 6 sierpnia OBÓZ TANECZNY W KARNITACH dla tancerzy grup PRYZMAT P3, PRYZMAT P4, PRYZMAT MINI, PRYZMAT P5, PRYZMAT P6.

Organizatorem obozu jest Szkoła Tańca Pavlovic. Na obóz jadą nasi instruktorzy: Paulina Spiel, Monika Parafiniuk i Katarzyna Grabińska

Ogólny opis obozu wraz z ceną prześlemy drogą mailową - prosimy o kontakt biuro@artoffnia.pl 

Tancerze z Pryzmatu podczas obozu będą mieli cykl własnych zajęć (klasyka, technika, choreografia) oraz dodatkowo będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach i warsztatach z różnych form tańca przygotowanych przez SMT Pavlovic.
 

2. 20-26 lipca projekt artystyczny LATO przez PRYZMAT SZTUK RÓŻNYCH 

CZYTAJ WIĘCEJ o projekcie

miejsce: ARToffNIA

Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno osoby z PRYZMATU jak i wszystkich chętnych.

 

3. 10-23 sierpnia ( bez weekendu)  projekt taneczny LATO przez PRYZMAT TAŃCA "HAVE a DANCE” stacjonarny projekt taneczny połączony z warsztatami z języka angielskiego aktywizującymi uczestników projektu, efektem czego będzie powstanie spektaklu tanecznego w języku angielskim

CZYTAJ WIĘCEJ o projekcie

miejsce: ARToffNIA

Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno osoby z PRYZMATU jak i wszystkich chętnych.

  

Osoby zainteresowane spędzeniem z nami wakacji prosimy o kontakt z biurem (fundacja ARToffNIA al.Sybiraków 2 www.artoffnia.pl) lub tel. 604 110 894,  email: biuro@artoffnia.pl  (rekrutacja trwa)